Preskočiť na hlavný obsah

Tesla Takeover Europe 2024

24. 5. 2024

Tesla Takeover prichádza do Európy! Rakúsky Tesla Owners klub organizuje toto podujatie po prvý krát v Európe. Nezmeškajte jedinečnú príležitosť stať sa súčasťou tejto elektrizujúcej akcie, kde sa stretnú nadšenci a vlastníci vozidiel Tesla z celej Európy a bude tu možnosť vidieť aj CYBERTRUCK!

CYBERTRUCK v Európe

Tesla Takeover sa teší veľkej obľube v Spojených štátoch. Teraz sa koná v Rakúskom meste Flachau. Ponúka širokú škálu aktivít pre všetkých fanúšikov; návštevníci budú mať možnosť vidieť najnovšie modely áut - vrátane CYBERTRUCKu, zúčastniť sa na najväčšej svetelnej show spolu s až 1 000 autami, vyskúšať si najvýkonnejšie Tesly, pozrieť si špeciálne upravené autá a podobne. Akciu bude sprevádzať živá hudba a program pre deti a rodiny je tiež súčasťou. Hlavná časť programu sa bude odohrávať v piatok (24.5.) a v sobotu (25.5.) v noci (afterparty).

Viac informácií o udalosti nájdete v článku na huntinspeed.sk.

Prezentácia a panelové diskusie

Tesla Owners Slovakia sa aktívne účastní na tejto akcií a bude tu mať svoj vlastný stánok a možnosť prezentovať sa. Taktiež sa dostaneme aj do panelových diskusií, ktoré sú v programe.

Vstupenky

Pre účasť na tejto akcií sú potrebné vstupenky, ktoré si môžete zakúpiť na stránke podujatia. Deti do 16 rokov majú vstup zdarma a pre našich členov je pripravená zľava 20%. (pri nákupe cez link vyššie)

Spoločná cesta z Bratislavy

V piatok, 24. mája 2024, je naplánovaná spoločná cesta do Rakúskeho mesta Flachau, kde sa táto akcia odohráva. Odchod je naplánovaný na cca 12:30 z Bratislavy. Stretneme sa pri čerpacej stanici OMV Rovinka Sever, kde je aj možnosť nabíjania, aby sme mohli všetci vyraziť s plnými batériami.

Cieľom je prísť na miesto včas, pred začiatkom večernej light show, ktorá by mala začať o 19:30.

Bližšia komunikácia ohľadom spoločnej cesty bude prebiehať vo WhatsApp skupine určenej pre TOSK Eventy, takže sa určite pridajte, ak ste tak ešte neurobili. Link na pridanie nájdete v oznamoch.