Preskočiť na hlavný obsah

Stretnutie elektromobilov - Elektromobil.tv Day 2024

11. 5. 2024

Elektromobil.tv organizuje už v poradí druhé stretnutie nadšencov elektromobility na Slovensku s názvom Elektromobil TV Day 2024. Tento rok sa uskutoční na parkovisku pri čerpacej stanici Tanker v obci Čaradice, kúsok od R1 pri Nitre. Toto miesto bolo vybrané kvôli lepšej dostupnosti pre účastníkov z východnejších častí Slovenska v porovnaní s Bratislavou, kde sa konalo prvé stretnutie.

Jedná sa o stretnutie všetkých značiek elektromobilov, kde sa my budeme snažiť o početné zastúpenie vozidiel Tesla.

Pre účastníkov je pripravená tombola (žrebovanie o 14:30, lístky sú zdarma), možnosť stretnúť sa so zástupcami automobiliek, ktorí prinesú zaujímavé elektromobily na vyskúšanie, a možnosť porozprávať sa so zástupcami poskytovateľov nabíjacích služieb (GreenWay, ZSE Drive, Ionity).

Taktiež sa možno uskutoční aj spoločná jazda na okolitých cestách, ktorá však bude závisieť od okolností na mieste.

Cezpoľní účastníci majú možnosť ubytovania v apartmánoch priamo na mieste. Viac info na stránke: https://bistrocaradice.sk/ubytovanie/

V areáli je dostupná skvelá reštaurácia (pre zľavu kontaktujte Milana z elektromobil.tv po príchode na miesto), ihrisko pre deti a samozrejme aj možnosť nabíjania elektromobilov. Na mieste sú dostupné nabíjacie stanice s CCS konektorom a výkonom 300kW od ZSE Drive a taktiež aj nabíjačky od GreenWay a Ionity. CHAdeMO nabíjanie je dostupné 500m od miesta stretnutia.

Kedy a kde

Tešíme sa na Vašu účasť!